Anmälda Vindeln


Anmäl dig här

120 cc

7 Förare
Startnr Förare/Maskin Maskin Ort Team
8 Elliot Göransson, Lycksele
Lynx 120 -18
Team Auto Blå
Lynx 120 -18   Lycksele   Team Auto Blå  
10 Tilda Johansson, Rosvik
Polaris Indy 120 -15
Team Backcupen
Polaris Indy 120 -15   Rosvik   Team Backcupen  
11 Elvin Pettersson, Jörn
Lynx 120rs -18
E-Son Maskin
Lynx 120rs -18   Jörn   E-Son Maskin  
13 Elvira Pettersson, Jörn
Lynx 120rs -18
E-Son Maskin
Lynx 120rs -18   Jörn   E-Son Maskin  
55 Alvar Olausson, Strömsund
Yamaha Srx 120 -18
Big Dick Racing
Yamaha Srx 120 -18   Strömsund   Big Dick Racing  
66 Eddie Lidman, Bureå
Arctic Cat 120 -18
Skellefteå Maskinservice/Yngvessons Maskin
Arctic Cat 120 -18   Bureå   Skellefteå Maskinservice/Yngvessons Maskin  
912 Elvira Åneskog, Gällivare
Arctic Cat ZR 120 -15
Arctic Cat ZR 120 -15   Gällivare     
 

200 cc

11 Förare
Startnr Förare/Maskin Maskin Ort Team
2 William Kuhmunen, Koskullskulle
Yamaha Snoscoot -18
Jokkmokks Motorsällskap
Yamaha Snoscoot -18   Koskullskulle   Jokkmokks Motorsällskap  
6 Alf Granberg, Umeå
Yamaha Snoscoot 200cc -19
Yamaha Snoscoot 200cc -19   Umeå     
10 Tilda Johansson, Rosvik
Polaris Indy 120 -15
Team Backcupen
Polaris Indy 120 -15   Rosvik   Team Backcupen  
11 Viggo Widz, Skellefteå
Polaris Edge 200 -01
Rracing
Polaris Edge 200 -01   Skellefteå   Rracing  
33 William Brännström, Umeå
Yamaha 200cc -19
Yamaha 200cc -19   Umeå     
51 Milan Larsson, Umeå
Arctic Cat Zr200 Även Zr120 -19
LARSSONS
Arctic Cat Zr200 Även Zr120 -19   Umeå   LARSSONS  
57 Liam Larsson, Umeå
Arctic Cat Zr200 -19
LARSSONS
Arctic Cat Zr200 -19   Umeå   LARSSONS  
77 Jonathan Isaksson, Vilhelmina
Polaris 120 -15
Polaris 120 -15   Vilhelmina     
78 Adam Jakobsson, Vilhelmina
Arcticcat Zr 120 -16
Maxad Racing
Arcticcat Zr 120 -16   Vilhelmina   Maxad Racing  
912 Elvira Åneskog, Gällivare
Arctic Cat ZR 200 -19
Arctic Cat ZR 200 -19   Gällivare     
984 Oliver Åneskog, Gällivare
Arctic Cat ZR 200 -18
Arctic Cat ZR 200 -18   Gällivare     
 

Fläkt

7 Förare
Startnr Förare/Maskin Maskin Ort Team
7 Samuel Arktedius, Malmberget
Lynx Rave 550 -12
Team Arktedius
Lynx Rave 550 -12   Malmberget   Team Arktedius  
15 Alva Backteman, Malmberget
Ski-Doo Freestyle 300 RS -08
Ski-Doo Freestyle 300 RS -08   Malmberget     
33 Robin Brännström, Umeå
Lynx 550 -10
Lynx 550 -10   Umeå     
53 Odin Daleng, Hattfjelldal
Polaris Indy Evo -19
Team Daleng
Polaris Indy Evo -19   Hattfjelldal   Team Daleng  
67 Levis Berg, Piteå
Polaris Indy Evo 550 -19
Polaris Indy Evo 550 -19   Piteå     
946 Gustav Vesterlund, Bygdsiljum
Skidoo F550 -10
Team Yngvesson
Skidoo F550 -10   Bygdsiljum   Team Yngvesson  
984 Oliver Åneskog, Gällivare
Lynx 550 -11
Lynx 550 -11   Gällivare